Nasza firma posiada w swojej ofercie  bogaty asortyment różnorodnych przypraw z wielu zakątków świata. Zioła i mieszanki przyprawowe Świat Przypraw pochodzą ze ściśle wyselekcjonowanych obszarów uprawowych i stanowią stuprocentową gwarancję smaku. Nasze towary trafiają bezpośrednio do odbiorców, nie wymagają magazynowania. Dzięki temu produkty zachowują świeżość i odznaczają się wysoką jakością. 
 
****
 
Celem Świata Przypraw jest zapewnienie Państwu produktów odznaczających się niezwykle wysoką jakością. Ciągle modernizujemy i udoskonalamy ofertę, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Ich zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.
 
 ****
 
Aby sprostać tej idei maksymalizujemy skuteczność i efektywność naszej pracy. Funkcjonujemy tak, aby zaspokajać potrzeby i sprostać wymaganiom naszych partnerów handlowych. 
 
 ****
 
Naszym atutem jest kompleksowość działania i – co ważne – bezpośredni kontakt z Klientami, zapewniający profesjonalną obsługę i budowanie długofalowych relacji opartych na dostarczaniu wartościowego asortymentu.
 
TUV

 

Uczestniczylismy w międzynarodowych targach EuroGastro 2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

newsletter